مرجع رسمی نمایندگی یخچال مرجع رسمی نمایندگی یخچال .

مرجع رسمی نمایندگی یخچال

مقاله آموزش و تعمیر تخصصی یخچال های هوشمند

در این مقاله به جنبش دادن فریزر پر‌نور میتواند سبب زخم دورازشوخی به فریزر و نشت گاز آن خواهد شد، برای جابجایی استاندارد یخچال فریزر در فضا آشپزخانه مایحتاج میباشد آن نمایندگی یخچال هاردستون در مشهد  را حدود سه ساعت  پیش از جنبش دادن از برق بکشید، تا ماده سرماساز داخل فریزر به وضعیت سکون درآید، آن‌گاه مبادرت به انتقال یخچال فریزر کرده و بعد از قرار دادن آن در مکان تازه، در حالتی‌که جابجایی به امداد چرخ‌های فریزر و ایستاده انجام یافته میباشد، سردخانه را بعداز یک ساعت پر‌نور نمایید.
ذاشتن سردخانه در اتاق خواب در حالتی‌که در خانه خویش یخچال فریزر دیگری نیز دارید یا این که میل دارید به هر دلیلی یخچال خویش را در اتاق خواب قرار دهید و یا این که حتی برای اتاق خواب نیز یخچالی در حیث گرفته‌اید، بایستی به مورد ها پایین دقت فرمایید تا بعد از جابجایی یخچال فریزر به اتاق خواب و پر‌نور شدن سردخانه، مشکلی برای آن پیش نیاید.
• اصلا فریزر را در مقابل پنجره و یا این که کنار وسایل گرمایشی باطن اتاق خواب قرار ندهید، گرما سبب مشکل در همت فریزر می‌گردد.
• به انگیزه سهولت دسترسی به آن در اتاق خواب، مواظب باشید که کودکانتان، همیشه درب آن را گشوده و بسته نکنند.
• می بایست قابلیت و امکان و اوضاع مطلوب در اتاق خواب برای پاک کردن عصر‌ای فریزر وجود داشته باشد.
• مسافت یخچال فریزر با دیوار و بقیه اثاثیه مو جود در اتاق خواب، محافظت گردد تا بعد از پر‌نور شدن فریزر قابلیت و امکان گردش هوای مطلوب وجود داشته باشد.
طریق تهیه و تنظیم دمای طبقات بعداز پر‌نور کردن فریزر
بعداز مطمئن شدن از تمیزی و کم آب بودن قفسات و درستی درب‌ها و چراغ بعداز جابجایی و پر‌نور کردن یخچال، جهت تهیه و تنظیم دمای طبقات به مورد ها تحت دقت نمایید:
• تهیه و تنظیم دمای مطلوب فریزر و سردخانه برای تابستان و فصل‌زمستان متعدد میباشد.
• دمای فریزر را بعد از پر‌نور کردن سردخانه در فصل‌تابستان، روی دو تا چهار جایگاه سانتی‌گراد و در فصل‌زمستان روی چهار تا پنج مرتبه سانتی‌گراد قرار دهید.
• دمای سردخانه نیز در فصل زمستان و فصل‌تابستان بهتر میباشد روی منفی ۱۸ تا منفی ۲۰ مرتبه سانتی گراد باشد.
• در صورتیکه که مواد غذایی متعددی باطن یخچال فریزر قراردارد، برای کوشش بهتر دما را می‌اقتدار تا منفی ۲۴ جایگاه سانتی گراد کاهش بخشید.
• بسته به مجاورت یا این که بدور بودن از المنت‌های خنک ساز فریزر، گشوده هم در بخش‌های متفاوت داخل فریزر دما مختلف میباشد. به این ترتیب می بایست بدانید که مواد غذایی متعدد را در کدام نصیب یخچال فریزر مکان دهید


برچسب: نمایندگی یخچال هاردستون در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 3
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ خرداد ۱۴۰۰ساعت: ۰۱:۳۴:۱۵ توسط:علی سلطانی موضوع: نظرات (0)

مقاله ی تعمیر یخچال های جدید

در این  مقاله به نکات تعمیر و بده بستان کمپرسور یا این که موتور سردخانه هاردستون تعمیر موتور در موقعیت های فساد رله های منش انداز شروع نکردن موتور قابلبت تعمیر را دارا هستند و چنانچه که سیم پیچ هسته موتور انقطاع یا این که اتصالی نموده باشد ، آمپر مصرفی موتور نمایندگی یخچال هاردستون در مشهد فراتر از 1.1 آمپر باشد ، موتور اورلود ( بالا رفتن دمای بدنه و هسته موتور ) باشد این امکان را ندارد در اینصورت موتور دستگاه شما می بایست طبق روند ذیل صورت پذیرد .
1. غیروابسته سازی موتور سوخته
2. جداسازی غربال درایر ( غربال رطوبت گیر گاز )
3. جایگزینی موتور تازه
4. شستشوی مدار به سرعت r134
5. وکیوم لوله ها ( مکش هوای درون لوله ها و ساخت و ساز خلاء برای تبخیر رطوبت )
6. شارژ گاز بی نقص
7. آزمایش دستگاه
طی کردن کلیه فرآیند بالا الزامیست و درصورت عدم رعایت هر کدام از موردها قابلیت و امکان سوختن موتور تازه وجود داراست .
تعمیر و بده بستان رشته سردخانه هاردستون
رشته بنظر قطعه بی آلایش ای میباشد. البته فساد این قطعه می تواند اختلال بزرگی در سوز و سرما سازی دستگاه و حتی تن درستی موتور باشد.
اشتباهات رشته معمولا به یکی انواع تحت ظواهر می‌گردد.
• صدای زیاد سردخانه فریرز: این صدا قادر است از درون فریزر یا این که سردخانه یا این که پشت دستگاه بخش موتور شنیده خواهد شد.
• از عمل افتادن: جدا شدن یک فن سیم از رشته قادر است سبب ساز از فعالیت افتادن آن گردد.
• چرخش نماید: کمپانی هاردستون با جاری ساختن تست های مختلف دور معینی در دقیقه برای چرخش موتور رشته رسیده معدود یا این که زیاد شدن این بدور در دستگاه نقص‌ ساخت میکند.
• شکستن پروانه رشته: در حالتی که پروانه بشکند یا این که از مکان خویش به هر استدلال بیرون خواهد شد. انگار حرفه در دستگاه شما نیست و برای یخچال فریزر ایراد بوجود می‌آورد.
ارورهای سردخانه هاردستون
ارور1
مشکل غلط از سرد نشدن اوپراتور میباشد.
ارور2 مشکل ارور حاد شدن هیتر ترازو مقاومت هیتر سنجیده شود تغییر دادن هیتر و در انتها وخیم شدن از مدار موفقیت .
ارور3 برهان نادرست از فساد حرفه داخل سردخانه و یا این که حرفه درون یخچال فریزر دیپوینت هر دو حرفه سنجیده شود ردوبدل حرفه و در پایان فساد از موفقیت.
ارور4 مشکل این اشتباه به رشته کمپرسور مربوط میباشد. معیار مقاومت حرفه سنجیده شود ردوبدل حرفه و در پایان حاد شدن از پیروزی است.
ارور 5 این ایرور وخیم شدن سنسور کابین واحد سنجش مقاومت سنسور سنجیده شود سنسور بده بستان خواهد شد و در پایان وخیم شدن از مدار موفقیت.
ارور6 این ارور به سنسور درون اوپراتور سردخانه مربوط میگردد. نکاتی را که بایستی گزینه آنالیز قرار گیرند. حاد شدن و یا این که قطعی سنسور باطن اوپراتور یخچال مقدار اهم سنسور اوپراتور آنالیز خواهد شد. وخیم شدن از مدار پیروزی در دست گرفتن دستگاه میباشد.
ارور7 اختلال مربوط می توان به سنسور فضا فساد سنسور دور و اطراف مقدار اهم سنسور بررسی گردد. فساد از مدار موفقیت دستگاه .
ارور8 خلل از رابطه میان پیروزی اساسی و موفقیت پنل دیسپلی وخیم شدن موفقیت الکترونیک.
ارور9 برهان ارور از فعالیت نکردن کمپرسور میباشد.


برچسب: نمایندگی یخچال هاردستون در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 3
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ خرداد ۱۴۰۰ساعت: ۰۲:۵۵:۴۴ توسط:علی سلطانی موضوع: نظرات (0)

آموزش راه اندازی یخچال های اسمارت

در این مقاله در مورد مسائل ذیل مورد بحث و بررسی می نشینیم

شیوه عمل یخساز یخچال فریزر چه‌گونه میباشد؟
روش عمل یخساز سردخانه و ساید بای ساید به‌این شکل میباشد که:
آب از روش لوله یا این که شلنگ نمایندگی یخچال هاردستون در مشهد کوچکی از شیر آب منزل به پشت یخچال منتقل میشود که در آنجا به شیر ورودی آب سردخانه متصل میگردد. هنگامی که دمای مطلوب برای یخسازی به وسیله یخچال فریزر آماده می‌شود، شیر ورودی آب جریان را از یخ ساز اخذ می نماید و با فعال شدن سلنوید شیر، آب به باطن سردخانه وارد می گردد و از روش لوله های کوچک آب به سینی یا این که قالب یخ ساز میرسد. وقتی که آب در قالب یخ می‌زند، یخ ساز یخ های ساخته شده را به باطن مخزن یا این که سطل یخ ها می اندازد و مجددا سیکل یخ سازی از جدید شروع میشود. زمانی که مخزن یخ ها به اندازه کافی مالامال می گردد، عملیات یخ سازی متوقف میگردد.
وقتی که نوع یخ (قالبی، خرد گردیده و…) را در سردخانه گزینش میکنید و بعد از آن اهرم دیسپنسر را فشار می دهید، سوئیچ یخساز فعال گردیده و اذن عبور جریان به موتور و سلنوید را میدهد. این موتور به یک تیغه پیچشی متصل میباشد که با چرخش خویش منجر بیرون شدن یخ های تشکیل‌شده از مخزن یا این که سطل یخ ها می گردد که درنهایت از دیسپنسر فریزر به درون استکان شما می ریزند. وصال جریان به سلنوید نیز منجر جنبش یک میله گردیده که موجب گشوده شدن بخشی از نصیب جلویی مخزن یخ ها جهت خروج یخ میگردد. هنگامی که یخ خرد گردیده را گزینش میکنید، نصیب جلویی مخزن یخ بسته میماند و یخ ها از مسیر دیگری عبور می نمایند که بوسیله یک تیغه خرد کننده خرد می‌شوند.
شیوه فعال‌سازی یخساز یخچال فریزر و پیکربندی یخساز
فعال سازی یخساز یخچال فریزر فعالیت بغرنج ای وجود ندارد. برای اینکار ما یحتاج میباشد نخست یخچال فریزر را به شیر آب منزل خویش متصل فرمائید. این فعالیت در هنگام نصب یخچال فریزر به وسیله تکنسین بایستی صورت پذیرد. البته در حالتی‌که سردخانه را جدیدا خریداری نکرده اید، یا این که خودتان به اندازه کافی در این باره تجربه دارید، میتوانید با اتصال شلنگ کوچک آب فریزر در پشت دستگاه به شیر برقی اینکار را اعمال دهید.
پیرو، پیکربندی یخساز برای فعال کردن یخساز فریزر و یا این که پر‌نور کردن آن با دقت به سبک یخچال فریزر و یخساز آن گوناگون میباشد. در بعضا از سبک ها یخساز دارنده دکمه پر‌نور/ بی سروصدا یا این که on/off یا این که o/I میباشد. بعضا دیگر از یخسازها دارنده اهرمی به صورت یک میله میباشند که با قرار دادن در موقعیت بالا و تحت موجب فعال شدن یا این که غیر فعال شدن یخساز می‌شود. فعال سازی و تهیه یخساز ساید بای ساید بعضی از سبک ها نیز، با استعمال از پنل کاربری هوشمند فریزر در جلوی آن حادثه می افتد.
ولی قبلی از این فرمان، تهیه و تنظیم یخساز فریزر معمولا در سبک های ساید بای ساید، دربرگیرنده گزینش نوع یخی که از سردخانه اخذ میکنید نیز است. درین حالت با تعیین دکمه یخ قالبی (cubed) یا این که خرد گردیده (crashed) و… می‌توانید تهیه و تنظیم یخساز را جاری ساختن دهید.


برچسب: نمایندگی یخچال هاردستون در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 2
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ خرداد ۱۴۰۰ساعت: ۰۲:۰۹:۴۷ توسط:علی سلطانی موضوع: نظرات (0)

خرابی ها و مشکلات متداول در تعمیرات یخچال

فساد ها و ایرادات متداول در تعمیرات یخچال فریزر در نمایندگی یخچال هاردستون در مشهد
فریزر ها یکی مهم‌ترین وسایل آشپزخانه به شمار میروند که امروزه در سبک های متفاوت درست شده و دارنده قابلیت و امکان های زیادی می‌باشند. سردخانه های سردخانه و ساید بای ساید بدون قطعات و تکنولوژی که از آن برخوردارند گهگاه در کارکرد خویش مبتلا خطاها جزیی و یا این که بدون شوخی می‌شوند. مثلا مشکلاتی که ممکن میباشد برای این دستگاه ها به وجود آید و مستلزم تماس با نمایندگی یا این که تعمیرگاه مجاز تعمیرات سردخانه است می شود به مورد ها پایین اشاره نمود:

فعالیت نکردن
عمل نکردن فریزر البته پر‌نور شدن لامپ ها به جهت اختلال در پیکربندی جایگاه حرارت یا این که آلوده و کثیف شدن سیم پیچی ها

سرد نبودن
سرد نبودن فریزر یا این که یخچال به جهت اختلال در پیکربندی دمایی یا این که خلل در دماسنج و یا این که نبودن فضای کافی برای جریان هوا در حوالی سردخانه یا این که یخچال و یا این که حاد بودن لاستیک درب و آمدن هوای گرم به داخل فریزر

صدای زیاد یخچال فریزر
صدای زیاد دستگاه به جهت تراز نبودن سطح تحت سردخانه و یا این که اختلال حرفه کندانسور یا این که رشته اواپراتور

فعالیت کردن سوای وقفه
فعالیت کردن فارغ از وقفه دستگاه به جهت نقص‌ در سیم پیچی های کندانسور و یا این که چفت نشدن درب

بی سر و صدا و پر‌نور شدن
بی سروصدا و پر‌نور شدن دستگاه در مسافت های کوتاه خیس از حد معمول به جهت آلوده و کثیف بودن سیم پیچی های پشت فریزر، خلل در حرفه کندانسور یا این که اختلال در موتور کمپرسور

عدم یخ زدایی خود کار
عدم یخ زدایی خودکار یخچال به جهت نقص‌ در زمان سنج یخ زدایی و یا این که ترموستات نصیب یخ زدایی

نشت آب از سردخانه
نشت آب از دستگاه به جهت خلل در مخزن تخلیه آب و یا این که خلل در شیلنگ منتقل کننده آب به یخچال فریزر

خنک نبودن
خنک نبودن سردخانه به جهت وجود ایراد در یکی‌از قطعات سرمازای سردخانه و یا این که نیاز به شارژ گاز سردخانه


برچسب: نمایندگی یخچال هاردستون در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ساعت: ۰۹:۴۹:۱۶ توسط:علی سلطانی موضوع: نظرات (0)